Férfi NB I B: Hosszabbításos dráma Pápán és Törökbálinton, dudaszós nyerő Honvéd-tripla Pécsett

Volt izgalom bőven a férfi másodosztály legutóbbi fordulójában, amelyben mind a piros, mind pedig a zöld csoportban akadt 1-1 drámai, hosszabbításos összecsapás. Előbbiben Pápán a feszült légkörben, hazai kiállításokkal záruló rendes játékidő után győzött a BKG. A zöld csoport hosszabbításos csatájában is vendég siker született: a DEAC fiataljai örülhettek Törökbálinton, az Elite otthonában. Visszatérve a piros csoportra: a Honvéd dudaszóra dobott triplával győzött Pécsett az NKA csapatának otthonában, a zöldben pedig érdekes, fordulatos találkozót nyert meg a remekül menetelő újonc Dunaharaszti Újpesten, míg a hajrára főnixmadárként "feltámadó" Tiszaújváros szédületes utolsó 5 perccel fordított a Vásárhelyi Kosársuli ellen.

Image

Örömünkre szolgál, hogy ellátogatott egyesületünk weblapjára, ahol tájékozódhat a Conoil Motax KC Pápát érintő legfrissebb hírekről, eredményekről.