Hadnagy 8/3; Domján 6; Kocsis 6; Schveighoffer 4; Csányi; Kasza; Présing.

A Pápa jó kezdéssel magához ragadta a vezetést a mérkőzés első perceiben. Már a 4. percben 10 pont körüli előny épített ki a hazai csapat, amit a folytatásban is meg tudott tartani.

A második negyed közepén 7 pontra zárkózott a Falco, de a Pápa magasabb sebességre kapcsolt, így 13 pontos előnnyel mehettek szünetre a felek.
A harmadik játékrészt ismét erősebben kezdte a vendégcsapat, sikerült 8 pontra csökkenteni a hátrányt, de az utolsó percekben Kálmán László vezetésével ismét 10 pont volt közte.
Az utolsó negyed kiegyenlített játékot hozott, a kosarak felváltva estek, így a Pápa 11 ponttal megnyerte a mérkőzést, amelyhez kellett Kálmán László kiemelkedő teljesítménye.
32 pontját 73%-os mezőnymutatóval szerezte (11/15 mezőnyből), emellett kiosztott 12 gólpasszt, leszedett 5 pattanót, szerzett 1 labdát és adott egy blokkot is.

A párharc állása 1:1. Folytatás Június 2-án szombaton 17:45-kor a Pápai Sportcsarnokban.

Következő mérkőzés

Motax Pápai KC

Bajai Bácska FKE

2018. október 12. 18:00 (Pápa Városi Sportcsarnok)

Keresés

Rólunk

Örömünkre szolgál, hogy ellátogatott egyesületünk weblapjára, ahol tájékozódhat a Pápai Kosárlabda Clubot érintő legfrissebb hírekről, eredményekről.